XIV NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

5 lipca 2020

1. Po prymarii zmiana tajemnic różańcowych.

2. W środę przez udział w nowennie oddajmy cześć Matce Bożej Pocieszenia i dajemy dowód naszej Maryjnej pobożności.

3. W piątek – 10 dnia miesiąca – oddajemy cześć św. Wawrzyńcowi przez udział w nowennie.

4. W poniedziałek czcimy bł. Teresę Ledóchowską, w środę św. Jana z Dukli, w sobotę św. Benedykta, patrona Europy.

5. W sobotę o godz. 9.00 spowiedź dzieci przed I Komunią św. i ich najbliższych.

6. W najbliższą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość I Komunii św. Msza św. komunijna o godz. 11.00 jest przeznaczona tylko dla dzieci, rodzin i gości.

7. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

8. Msze św. w tym tygodniu codziennie o godz. 7.00 i 18.00, w sobotę o godz. 8.00 i 18.00.

9. W kościele na Krzyżówce w środę i piątek o godz. 16.30.

10. Naszym Parafianom i Gościom życzymy dobrego tygodnia, a obchodzącym imieniny oraz świętującym swoje urodziny lub różne rocznice wypraszamy Boże błogosławieństwo. W modlitwach pamiętamy także o tych, którzy wyjechali z Zagórzan i przebywają na obczyźnie z dala od rodzinnego domu.

11. Spotkanie dzieci I-komunijnych w piątek o godz. 16.30, a o 17.15 także rodziców.